قدرت و استقامت عضلانی - دانلود تحقیق مقاله پروژه
قدرت و استقامت عضلانی
قدرت و استقامت عضلانی

قدرت و استقامت عضلانی

عنوان: قدرت و استقامت عضلانیقالب بندی: WORDتعداد صفحات: 23این تحقیق در مورد قدرت و استقامت عضلانی می باشد و پس از تعریف قدرت عضلانی ، به بیان تمریناتی جهت افزایش استقامت عضلانی می پردازد.مقدمهقدرت عضلانی ، توانایی یا ظرفیت یک عضله یا گروه عضلانی ، برای اعمال حداکثر نیرو علیه یک مقاومت است ، بنابراین افزایش قدرت عضلانی ، یکی از عوامل ضروری آمادگی برای کسانی است که در یک برنامه فعالیت جسمانی شرکت می کنند. حفظ حداقل سطح قدرت در عضله یا گروه عضلانی ، برای زندگی طبیعی و سالم ، حائز اهمیت است . ضعف عضلانی یا عدم توازن گروه های عضلانی می تواند باعث حرکت یا جابجایی غیر طبیعی در بخش های مختلف بدن شود و عملکرد طبیعی آن را معیوب کند ؛ همچنین می تواند سبب ناهنجاری اندام ها شود . تمرین قدرتی ، علاوه بر نقشی که در برنامه های تمرینی دارد ، در پیشگیری از آسیب دیدگی و در توان بخشی اندام های آسیب دیده نیز موثر است . بیشتر حرکات ورزشی انفجاری هستند و نقش قدرت و سرعت در آنها بارز شده است . اگر مقدار زیادی نیرو ، در حداقل زمان ایجاد...

قدرت و استقامت عضلانی

عنوان: قدرت و استقامت عضلانی

قالب بندی: WORD

تعداد صفحات: 23

این تحقیق در مورد قدرت و استقامت عضلانی می باشد و پس از تعریف قدرت عضلانی ، به بیان تمریناتی جهت افزایش استقامت عضلانی می پردازد.

مقدمه

قدرت عضلانی ، توانایی یا ظرفیت یک عضله یا گروه عضلانی ، برای اعمال حداکثر نیرو علیه یک مقاومت است ، بنابراین افزایش قدرت عضلانی ، یکی از عوامل ضروری آمادگی برای کسانی است که در یک برنامه فعالیت جسمانی شرکت می کنند. حفظ حداقل سطح قدرت در عضله یا گروه عضلانی ، برای زندگی طبیعی و سالم ، حائز اهمیت است . ضعف عضلانی یا عدم توازن گروه های عضلانی می تواند باعث حرکت یا جابجایی غیر طبیعی در بخش های مختلف بدن شود و عملکرد طبیعی آن را معیوب کند ؛ همچنین می تواند سبب ناهنجاری اندام ها شود . تمرین قدرتی ، علاوه بر نقشی که در برنامه های تمرینی دارد ، در پیشگیری از آسیب دیدگی و در توان بخشی اندام های آسیب دیده نیز موثر است . بیشتر حرکات ورزشی انفجاری هستند و نقش قدرت و سرعت در آنها بارز شده است . اگر مقدار زیادی نیرو ، در حداقل زمان ایجاد شود ، یک حرکت توانی به وجود می آید . باید توجه کرد که بدون توانایی عضلات ، ظرفیت های عملکردی ورزشکار برای افزایش قدرت عضلانی محدود خواهد شد .

قدرت به دو شکل می باشد:

 ۱- قدرت ایستا

 ۲- قدرت پویا

فهرست مطالب

مقدمه
۱- قدرت ایستا 
۲- قدرت پویا 
قدرت عضلانی 
انواع قدرت عضلانی
استقامت عضلانی 
عوامل موثر در قدرت و استقامت عضلانی 
سازگاری های عمومی با تمرین قدرتی 
خلاصه ای از آثار و تمرین 
عوامل ساختاری 
عوامل عصبی 
عوامل بیوشیمیایی 
اصول تمرین در حرکات قدرتی 
اصل ویژگی 
اصل اضافه بار 
اصل مقاومت فزاینده 
روش های تمرین قدرتی 
روش هم طول ( ایستا ) 
روش هم تنش ( ایزوتونیک ) 
روش هم جنبش ( ایزوکینتیک )
روش پلیومتریک 
عوامل آمادگی حرکتی 
ماهیت حرکات سرعتیقیمت: 3,400 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

نقش دانش آموزان در دفاع مقدس و جنگ نرم


پرسش مهر 96 چگونه باید در محیط مدرسه تحمل ، احترام به افکار دیگران ، اخلاق و ادب را تمرین کنیم؟


فضای مجازی و آسیب های آن


استادیوم آشیانه پرنده پکن


نقش دانش آموزان در دفاع مقدس و جنگ نرم


پرسش مهر 96 چگونه باید در محیط مدرسه تحمل ، احترام به افکار دیگران ، اخلاق و ادب را تمرین کنیم؟


ایدز


فضای مجازی و آسیب های آن


پدافند عامل و غیر عامل


نقش ورزش بر سلامت


پرورش قارچ دکمه ای


قدرت و استقامت عضلانی


کانال های توزیع


استادیوم آشیانه پرنده پکن


حجاب و عفاف


نقش اینترنت در روابط عمومی


زندگینامه و آثار سهراب سپهری


نمودار ER بیمارستان


پاورپوینت میلگرد


پاورپوینت معماری پایدار


دیود و انواع آن


بررسی فقهی و حقوقی تعدیل وجه التزام


نقش تربیت بدنی در جامعه


تأسیس کارگاه تیرچه بلوک


موارد مصرف فرآورده های نفتی


حفر قنات


تابع در ریاضیات


زندگی و آثار ویکتور هوگو


زندگی و فعالیت های پروفسور مجید سمیعی


زن در حقوق خانواده


حقوق کامن لا


خیار حیوان در حقوق ایران فقه امامیه و فقه مذاهب اربعه


حقوق جزا


حقوق تجارتکلمات کلیدی :گروه عضلانی برای افزایش قدرت عضلانی پویاnbsp قدرت عضلانیnbsp قدرت پویاnbsp قدرت مطالبمقدمه۱ قدرت ایستاnbsp قدرت عضلانیnbsp انواع عضلانیnbsp انواع قدرت قدرت عضلانی استقامت عضلانی تمرین قدرتیnbsp گروه عضلانی افزایش قدرت nbsp روش قدرت ایستاnbsp عضلانی برای آنها بارز عضلانی عوامل استقامت تمرین حرکات عضلانیnbsp افزایش قدرت و استقامت عضلانیگروه عضلانی برای افزایش قدرت عضلانی پویاnbsp قدرت عضلانیnbsp قدرت پویاnbsp قدرت مطالبمقدمه۱ قدرت ایستاnbsp قدرت عضلانیnbsp انواع عضلانیnbsp انواع قدرت قدرت عضلانی استقامت عضلانی تمرین قدرتیnbsp گروه عضلانی افزایش قدرت nbsp روش قدرت ایستاnbsp عضلانی برای آنها بارز عضلانی عوامل استقامت تمرین حرکات عضلانیnbsp افزایش
سایر محصولات