دانلود مقاله درباره تمرینات استقامتی - دانلود تحقیق مقاله پروژه
دانلود مقاله درباره تمرینات استقامتی
دانلود مقاله درباره تمرینات استقامتی

دانلود مقاله درباره تمرینات استقامتی

عنوان: تمرینات استقامتیقالب بندی: WORDتعداد صفحات: 36این تحقیق در مورد تمرینات استقامتی می باشد و مفاهیم ، ویژگی ها ، اصول و مراحل انجام تمرینات استقامتی را بیان می نماید.مقدمهوقتي ساختن عضلاني ترين بدن هدفي بلند پروازانه باشد، شايد هر فردي تمايلي به رسيدن به آن نداشته باشد. خيلي از مردها تصور مي کنند که انجام تمرينات استقامتي کمي فراتر از حد توان آنهاست. تمرينات استقامتي که بخشي از تمرينات قدرتي است، فوايد بسيار زيادي براي سلامتي دارد; از اين رو مي تواند يکي از بهترين انتخاب ها براي شما باشد.اما براي تمرينات قدرتي نيز مثل تمرينات استقامتي، قوانيني وجود دارد; اينکه چه هدفي مد نظر شماست و براي رسيدن به آن چه بايد بکنيد.تعریف تمرینات ورزشی استقامتی(هوازی)موجب بهبودجریان خون مرکزی و محیطی شده و ظرفیت سلولهای عضلانی رادرجهت تولید مقدار بیشتر ATP تقویت می کندو برای اجرای تمرین نیازبه اکسیژن دارد و چون پیشرفتهایی درظرفیت استقامتی به علت سازگاریهای ناشی ازتمرین به دست می آیدتمرینات استقامتی ازاین نوع است.تمرینات استقامتی در این موارد به شما کمک می کند. این تمرینات موجب افزایش تعداد ضربان قلب و تنفس می شوند و مصرف اکسیژن در طی این حرکات افزایش می یابد. در نتیجه کارایی قلب، ریه ها و سیستم گردش خون افزایش می یابد و توانایی شما را در انجام کارهای روزانه بیشتر می کند. این تمرینات شامل ورزش هایی مثل پیاده روی ، دویدن، دوچرخه سواری، شنا و کوهنوردی است. در اینجا پیاده روی را که یکی از ساده ترین و مناسب ترین ورزش ها است، شرح می دهیم . ورزش ایجاد شادابی و رضایت می کند.پیاده روی در خارج از منزل، خصوصاً اگر با هم سن و سالان باشد، سبب جلوگیری از انزواطلبی و افسردگی خواهد شد.شما با یک برنامه پیاده روی که به آرامی شروع شده و به طور تدریجی سرعت و مسافت آن افزایش یافته است، پس از مدتی می توانید توانایی های تنفسی خود را به حد یک فرد جوان برسانید. بهتــر است قبــل از شروع پیاده روی با حرکـــات کششی عضلات خود را گرم کنید. سپس برای مدت۱۰ تا ۱۵دقیقه پیاده روی کنید. مدت پیاده روی را به تدریج افزایش دهید، تا حداکثر به یک ساعت در روز برسد. بهتراست پیاده روی را در دو نوبت صبح و عصر و هربار ۳۰ دقیقه انجام دهید.اگر توانایی انجام ۳۰ دقیقه پیاده روی مداوم را ندارید می توانید به جای آن ۳ پیاده روی ۱۰ دقیقه ای داشته باشید. برای پیاده روی مسیری هموار و با هوای تمیز انتخاب کنید.یک بطری آب همراه خود داشته باشید.تمرینات موجب افزایش تعداد ضربان قلب و تنفس می شوند و مصرف اکسیژن در طی این حرکات افزایش می یابد. در نتیجه کارایی قلب، ریه ها و سیستم گردش خون افزایش می یابد و توانایی شما را در انجام کارهای روزانه بیشتر می کند فهرست مطالبمقدمهتعریف تمرینات ورزشی استقامتی(هوازی)برای انجام پیاده روی نکات زیر را رعایت کنیدتمرينات هوازي (ايروبيک)تمرينات استقامتي ناهوازيچطور براي بالا بردن استقامت بدني تمرين کنيم؟ تمرينات اوليه تمرين با هدف ظرفيت هوازي بالا بردن ماکسيمم VO2 و آستانه لاکتات ایروبیک در آبتمرينات انعطاف پذيريتمرينات استقامتي در كوهنورديعوامل موثر بر عملكرد استقامتيتمرینات استقامتی (هوازی) برای سالمنداسپینینگ SPINNING انقلاب در تمرینات استقامتیتاثیرات ویژه رشته اسپینینگ روی...

تمرینات استقامتی

عنوان: تمرینات استقامتی

قالب بندی: WORD

تعداد صفحات: 36

این تحقیق در مورد تمرینات استقامتی می باشد و مفاهیم ، ویژگی ها ، اصول و مراحل انجام تمرینات استقامتی را بیان می نماید.

مقدمه

وقتي ساختن عضلاني ترين بدن هدفي بلند پروازانه باشد، شايد هر فردي تمايلي به رسيدن به آن نداشته باشد. خيلي از مردها تصور مي کنند که انجام تمرينات استقامتي کمي فراتر از حد توان آنهاست. تمرينات استقامتي که بخشي از تمرينات قدرتي است، فوايد بسيار زيادي براي سلامتي دارد; از اين رو مي تواند يکي از بهترين انتخاب ها براي شما باشد.

اما براي تمرينات قدرتي نيز مثل تمرينات استقامتي، قوانيني وجود دارد; اينکه چه هدفي مد نظر شماست و براي رسيدن به آن چه بايد بکنيد.

تعریف تمرینات ورزشی استقامتی(هوازی)

موجب بهبودجریان خون مرکزی و محیطی شده و ظرفیت سلولهای عضلانی رادرجهت تولید مقدار بیشتر ATP تقویت می کندو برای اجرای تمرین نیازبه اکسیژن دارد و چون پیشرفتهایی درظرفیت استقامتی به علت سازگاریهای ناشی ازتمرین به دست می آیدتمرینات استقامتی ازاین نوع است.

تمرینات استقامتی در این موارد به شما کمک می کند. این تمرینات موجب افزایش تعداد ضربان قلب و تنفس می شوند و مصرف اکسیژن در طی این حرکات افزایش می یابد. در نتیجه کارایی قلب، ریه ها و سیستم گردش خون افزایش می یابد و توانایی شما را در انجام کارهای روزانه بیشتر می کند. این تمرینات شامل ورزش هایی مثل پیاده روی ، دویدن، دوچرخه سواری، شنا و کوهنوردی است. در اینجا پیاده روی را که یکی از ساده ترین و مناسب ترین ورزش ها است، شرح می دهیم . ورزش ایجاد شادابی و رضایت می کند.

پیاده روی در خارج از منزل، خصوصاً اگر با هم سن و سالان باشد، سبب جلوگیری از انزواطلبی و افسردگی خواهد شد.

شما با یک برنامه پیاده روی که به آرامی شروع شده و به طور تدریجی سرعت و مسافت آن افزایش یافته است، پس از مدتی می توانید توانایی های تنفسی خود را به حد یک فرد جوان برسانید. بهتــر است قبــل از شروع پیاده روی با حرکـــات کششی عضلات خود را گرم کنید. سپس برای مدت۱۰ تا ۱۵دقیقه پیاده روی کنید. مدت پیاده روی را به تدریج افزایش دهید، تا حداکثر به یک ساعت در روز برسد. بهتراست پیاده روی را در دو نوبت صبح و عصر و هربار ۳۰ دقیقه انجام دهید.اگر توانایی انجام ۳۰ دقیقه پیاده روی مداوم را ندارید می توانید به جای آن ۳ پیاده روی ۱۰ دقیقه ای داشته باشید. برای پیاده روی مسیری هموار و با هوای تمیز انتخاب کنید.یک بطری آب همراه خود داشته باشید.

تمرینات موجب افزایش تعداد ضربان قلب و تنفس می شوند و مصرف اکسیژن در طی این حرکات افزایش می یابد. در نتیجه کارایی قلب، ریه ها و سیستم گردش خون افزایش می یابد و توانایی شما را در انجام کارهای روزانه بیشتر می کند 

فهرست مطالب

مقدمه
تعریف تمرینات ورزشی استقامتی(هوازی)
برای انجام پیاده روی نکات زیر را رعایت کنید
تمرينات هوازي (ايروبيک)
تمرينات استقامتي ناهوازي
چطور براي بالا بردن استقامت بدني تمرين کنيم؟ 
تمرينات اوليه 
تمرين با هدف ظرفيت هوازي 
بالا بردن ماکسيمم VO2 و آستانه لاکتات 
ایروبیک در آب
تمرينات انعطاف پذيري
تمرينات استقامتي در كوهنوردي
عوامل موثر بر عملكرد استقامتي
تمرینات استقامتی (هوازی) برای سالمند
اسپینینگ SPINNING انقلاب در تمرینات استقامتی
تاثیرات ویژه رشته اسپینینگ روی سلامتی
تاريخچه اسپينينگ و سوابق آن
جايگاه اين رشته در آسيا و جهان
قوانین اسپینینگ
تغذيه در ورزشکاران استقامتي
کربوهيدرات ها و ذخيره گليکوژن عضلات 
چه مقدار کربوهيدرات بايد مصرف کرد؟ 
پروتئین ها 
چرا دریافت پروتئین مهم است؟ 
چه مقدار پروتئین مورد نیاز است؟ 
چرا باید قبل از انجام ورزش چیزی بخوریم؟
توصيه هاي براي غذاهاي قبل از مسابقه
نتيجه گيريقیمت: 5,600 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

نقش دانش آموزان در دفاع مقدس و جنگ نرم


فضای مجازی و آسیب های آن


پرسش مهر 96 چگونه باید در محیط مدرسه تحمل ، احترام به افکار دیگران ، اخلاق و ادب را تمرین کنیم؟


پدافند عامل و غیر عامل


نقش دانش آموزان در دفاع مقدس و جنگ نرم


پرسش مهر 96 چگونه باید در محیط مدرسه تحمل ، احترام به افکار دیگران ، اخلاق و ادب را تمرین کنیم؟


فضای مجازی و آسیب های آن


ایدز


پرورش قارچ دکمه ای


قدرت و استقامت عضلانی


پدافند عامل و غیر عامل


نقش ورزش بر سلامت


حجاب و عفاف


نقش اینترنت در روابط عمومی


نمودار ER بیمارستان


زندگینامه و آثار سهراب سپهری


استادیوم آشیانه پرنده پکن


پاورپوینت میلگرد


کانال های توزیع


پاورپوینت معماری پایدار


نقش تربیت بدنی در جامعه


دیود و انواع آن


تأسیس کارگاه تیرچه بلوک


بررسی فقهی و حقوقی تعدیل وجه التزام


تعمیرات جلوبندی پژو


انواع تراکتور


سیستم ترمز خودرو


آزمایش تست موتور تک سیلندر دیزلی


سیستم تعلیق خودرو


مراحل تهیه و تولید کاغذ


طراحی شغل


تجزیه و تحلیل شغل


مراحل تولید شیر


پاورپوینت سقف کاذبکلمات کلیدی :افزایش تعداد ضربان این حرکات افزایش موجب افزایش تعداد تمرینات موجب افزایش استقامتی هوازی برای کارهای روزانه بیشتر انجام کارهای روزانه ورزشی استقامتی هوازی پیاده روی تمرينات استقامتي تمرینات استقامتی استقامتی هوازی قلب ریه کارایی قلب نتیجه کارایی پیاده تمرینات افزایش انجام استقامتی تمرينات استقامتي توانایی دانلود مقاله درباره تمرینات استقامتیافزایش تعداد ضربان این حرکات افزایش موجب افزایش تعداد تمرینات موجب افزایش استقامتی هوازی برای کارهای روزانه بیشتر انجام کارهای روزانه ورزشی استقامتی هوازی پیاده روی تمرينات استقامتي تمرینات استقامتی استقامتی هوازی قلب ریه کارایی قلب نتیجه کارایی پیاده تمرینات افزایش انجام استقامتی تمرينات استقامتي توانایی
سایر محصولات